0

Goleada Hetafea i Granade završena podelom bodova (VIDEO)

Objavljeno: 14.03.14 u 23:30

Premijerna utakmica 28. kola Primere, između Hetafea  i Granade, pružila je pravo uživanje svim ljubiteljima španskog fudbala iako je okončana remijem 3:3 (2:1).

Hetafe Granada

Hetafe je poveo već u 6. minutu golom Marice, a gosti su odgovorili u 35. minutu kada je Riki, nakon asistencije El Arabija izjednačio na 1:1. Ipak, da domaći odu na poluvreme sa prednošću pobrinuo se Lopez koji je u 38. minutu savladao Fernandeza za vođstvo Hetafea 2:1.

Kao i u prvom poluvremenu i u nastavku su viđena tri gola. Najpre je El Arabi u 62. minutu izjednačio rezultat na 2:2, a zatim Lafita po treći put doveo Hetafe u vođstvo golom u 72. minutu. Međutim, sjajnu partiju El Arabi je krunisao drugim golom na meču za konačnih 3:3.

Nakon ovog remija Granada je na 12. poziciji sa 30 osvojenih bodova, dok je Hetafe šesnaestoplasirani sa 3 boda manje.