0

Jojić ublažio poraz Dortmunda, domaći bez pobede (VIDEO)

Objavljeno: 15.03.14 u 17:36

Na pet utakmica 25. kola Bundeslige odigranih u subotu popodne tri pobede su zabeležili gostujući timovi, dok je na preostale dve viđen nerešen ishod.

FBL-GER-BUNDESLIGA-DORTMUND-MOENCHENGLADBACH

Najveće iznenađenje je napravila Borusija iz Menhengladbaha koja je uspela da osvoji sva tri boda na gostovanju u Dortmundu i to pre svega zbog bolje igre u prvom poluvremenu. Sve što su uspeli da urade „milioneri“ je da smanje zaostatak i to preko Miloša Jojića koji je u igru ušao u 63. minutu umesto Kela, a već u 77. je postigao svoj drugi bundesligaški gol.

Uzbudljivo je bilo i u Hofenhajmu gde je Majnc napravio veliki preokret i to u drugom poluvremenu nakon vođstva domaćeg tima od 2:0.

Bodove sa gostovanja odneo je Hanover koji je sa čak 3:0 trijumfovao na Olimpijskom stadionu u Berlinu protiv Herte.

U Bremenu i Braunšvajgu nije bilo pobednika pošto su Verder i Štutgart odnosno Ajntraht i Volfzburg odigrali po 1:1. Za Verder je svih 90 minuta igrao Aleksandar Ignjovski, a za Volfzburg je na terenu ceo meč proveo Slobodan Medojević.