0

Minimalac Intera, Krstičić pokrenuo preokret Sampdorije (VIDEO)

Objavljeno: 09.03.14 u 16:58

Na šest mečeva 27. kola Serije A odigranih u popodnevnom terminu viđeno je svega 13 pogodaka, s tim što je u Đenovi na duelu Sampdorije i Livorna palo čak šest.

palasio-kambijaso

I ne samo to na Marasiju je viđen veliki preokret pošto je Livorno posle prvog poluvremena imao prednost od 2:0, ali je ulazak srpskog reprezentativca Nenad Krstičića potpuno promenio situaciju na terenu. Bivši fudbaler OFK Beograda je već u 49. minutu smanji na 1:2, da bi potom usledio autogol Čekarinija i pogoci Okake i Gabiadinija.

Inter je u duelu sa Torinom došao do celog plena golom Palasija nakon pola sata igre. Zdravko Kuzmanović je ceo meč odgledao sa klupe za rezerve, dok na drugoj strani u gostujućoj ekipi nije bilo Nikole Maksimovića.

Pobedi se radovao i Ivan Radovanović koji je sa Kijevom u uzbudljivoj završnici savladao Đenovu. Ranim golom Paloski je doneo prednost domaćem timu, ali je Đilardino u samoj završnici izjednačio na 1:1. Ipak, da bi sva tri boda ostala u predgrađu Verone pobrinuo se strelac prvog gola koji je u trećem minutu nadoknade dao svoj drugi pogodak. Srpski internacionalac je u igru ušao u 37. minutu kada je zamenio Guanu.

Za razliku od ostalih naših igrača Boško Janković je ostao praznih šaka pošto je njegova Verona poražena sa 2:0 u Parmi, dok je Atalanta savladala Lacio na Olimpiku sa 1:0 donevši tako jedinu pobedu gostujućim timovima u današnjim mečevima. U duelu Bolonje i Sasuola nije bilo pogodaka.

Sampdorija – Livorno 4:2 (0:2)
(Krstičić 49′, Čekerini 53’ag, Okaka 68′, Gabiadini 75′ – Mbaje 19′, 27′)

(Bergesio 62′ – Većino 53′)

Ostale rezultate svih fudbalskih liga možete da pronađete na našoj livescore stranici.