0

Katanija i Kaljari podelili bodove (VIDEO)

Objavljeno: 08.03.14 u 23:12

U derbiju donjeg dela tabele, igranom u okviru 27. kola italijanske Serije A, Katanija i Kaljari su odigrali nerešeno 1:1 (0:0) i podelili bodove.

Katanija Kaljari

U dosta izjednačenom duelu na kraju nije bilo pobednika, a oba gola su postignuta u drugom poluvremenu. Prvo je Vecino u 53. minutu postigao pogodak za vođstvo Kaljarija 1:0, da bi Bergesio devet minuta kasnije vratio stvari na početak. U preostalih pola sata igre nije bilo promene rezultata, pa su se i jedni i drugi morali zadovoljiti bodom.

Katanija je ostala na 19. poziciji sa 20 osvojenih bodova, dok je Kaljari 15. na tabeli sa devet bodova više.