0

Čelsi deklasirao Totenhem na ‘Stamford Bridžu’ (VIDEO)

Objavljeno: 08.03.14 u 20:43

Fudbaleri Čelsija savladali su u londonskom derbiju ekipu Totenhema rezultatom 4:0 (0:0), u okviru 29. kola Premijer lige.

Čelsi

Pitanje pobednika na ovom susretu rešeno je u drugom poluvremenu kada su izabranici Žozea Murinja postigli sva četiri gola. U 56. minutu Sajmuel Eto je postigao pogodak za 1:0, a četiri minuta kasnije iznudio i penak koji je realizovao Azar za 2:0.

Posao Čelsiju je olakšalo isključenje Kabula, pa je Totenhem pola sata morao da igra sa igračem manje. Demba Ba je u 88. minutu postigao pogodak za 3:0, dok je isti igrač dva minuta kasnije iskoristio grešku Ljorisa i postavio konačnih 4:0.

Ovom pobedom Čelsi se učvrstio na prvoj poziciji sa 66 osvojenih bodova, dok je Totenhem petoplasirani sa 53 boda.