Rodrigez doneo ‘svecima’ trijumf

Objavljeno: 08.03.14 u 18:14

Pobedama Sautemptona i Kardifa nastavljeno je 29. kolo engleske Premijer lige.

Rodrigez

Sautempton je kao gost savladao Kristal Palas sa 0:1, a jedini gol postigao je Džej Rodrigez u 37. minutu.

Pobedu pred svojim navijačima ostvario je Kardif Siti koji je bio bolji od Fulama i slavio rezultatom 3:1.

Kolker je golom u samoj završnici prvog poluvremena doneo prednost svom timu, a izjednačio je Holtbi u 59. minutu. Kardif je ponvoo poveo drugim golom Kolkera, a autogolom Ritera postavljen je konačan rezultat.

Norič Siti i Stouk su podelili bodove pošto su igrali 1:1. Džonson je doveo domaće u vođstvo, a Volters je iz penala izjednačio u 73, minutu. Šest minuta kasnije Volters je isključen, ali domaći nisu iskoristili brojčanu nadmoć.