0

Zlatanov het-trik u Tuluzu za pobedu PSŽ-a (VIDEO)

Objavljeno: 23.02.14 u 15:57

Čak šest golova viđeno je u prvom nedeljnom meču 26. kola šampionata Francuske u kojem je Pari Sen Žermen u Tuluzu savladao domaću ekipu sa 4:2 (1:1), a čak tri pogotka za goste postigao je fantastični Zlatan Ibrahimović.

ibrahimovic-psz-belo

Šveđanin je Parižane doveo u vođstvo golom iz penala u 32. minutu, da bi u 68. nakon gola Lavecija u 56. doneo dva gola prednosti „svecima“ pošto je Ben Jader pre toga uspeo da izjednači krajem prvog dela igre. Kada je isti igrač smanjio na 2:3 u 72. minutu činilo se da bi domaći tim možda mogao do boda, ali da tako ne bude pobrinuo se Ibrahimović koji je u poslednjim momentima meča nakon promašenog penala izvedenog „Panenkom“ odbitak sproveo u mrežu.

Toulouse vs Paris Saint Germain 23-02-14… by quenomejodas

Za domaći tim ceo meč odigrali su Uroš Spajić i Dušan Veškovac, dok Pavle Ninkov nije bio u protokolu zbog povrede.

Pari Sen Žermen ponovo ima pet bodova prednsoti u odnosu na Monako na vrhu tabele, dok je Tuluz ostao u sredini sa 33 poena.