0

Real stao na “San Mamesu“, Ronaldu direktan crveni karton (VIDEO)

Objavljeno: 02.02.14 u 22:52

Fudbaleri Atletik Bilbaa i Real Madrida remizirali su rezultatom 1:1 (0:0) u poslednjem nedeljnom meču 22. kola Lige Primere.

Posle mirne igre u prvom poluvremenu u kom je viđena jedna stopostotna šansa i promašaj Adurisa sa 15 metara, u nastavku je usledio pravi rat na terenu.

Real je početkom drugog poluvremena dao gas i to im se isplatilo u 66. minutu kada je Ronaldo pobegao odbrani domaćih i pronašao Hesea koji je iz klizećeg starta savladao Iraisosa.

Ipak, osam minuta kasnije, zlatna rezerva Baskijaca Ibai je snažnim i preciznim udarcem sa 18 metara savladao odličnog Dijega Lopeza.

Dva minuta kasnije, Real je ostao sa igračem manje pošto je Ronaldo zbog udaranja Ituraspea po licu dobio direktan crveni karton.

Baskijci su preuzeli inicijativu u finišu, ali nisu uspeli da preokrenu rezultat.

Podsetimo, ranije danas, Atletiko Madrid je deklasirao Real Sosijedad i preuzeo vrh tabele. Atletiko ima 57 bodova, Barselona i Real Madrid po 54.