0

Preporođena Selta stigla do nove pobede (VIDEO)

Objavljeno: 01.02.14 u 00:03

U prvo meču 22. kola španske Primere, fudbaleri Selte su kao gosti savladali ekipu Granade rezultatom 2:1 (1:1).

Selta Vigo

Gosti su prvi stigli do prednosti na ovom susretu i to u 28. minutu. Defanzivac Kabral je odlično iskoristio asistenciju Rafinje i postigao pogodak za 1:0. Primljeni gol kao da je razmrdao domaće fudbalere, koji su od tog trenutka zaigrali mnogo odlučnije. I to im se i isplatilo u 41. minutu, kada je izjednačujući pogodak postigao El Arabi. Rezultatom 1:1 završeno je prvo poluvreme.

U nastavku susreta viđena je izjednačena utakmica, a mreže su mirovale sve do same završnice. A onda, u 88. minutu, Fernandez postiže pogodak za pobedu Selte i donosi veoma važne bodove svom timu.

Nakon 22 odigrana kola Selta se nalazi na 11. poziciji sa 24 osvojena boda, koliko ima i 12. Granada, uz nešto slabiju gol razliku.