0

Rudnevs i Diuf srušili Menhengladbah (VIDEO)

Objavljeno: 01.02.14 u 20:57

Ekipa Hanovera savladala je večeras na svom terenu Borusiju iz Menhegladbaha rezultatom 3:1 (0:0), u meču koji je igran u okrivu 19. kola Bundeslige.

Rudnevs u prodoru

Domaći su bili bolji rival u prvom poluvremenu, ali svoju dobru igru nisu uspeli da materijalizuju golovima, pa se na odmor otišlo najnepopularnijim rezultatom – 0:0.

Ono što nisu uspeli u prvih 45 minuta, fudbaleri Hanovera su realizovali u nastavku utakmice. Već u 57. minutu stigli su do vođstva 1:0, kada je Rudnevs postigao pogodak nakon centaršuta Huštija. Domaći su duplirali svoju prednost, preko Mame Biram Diufa u 82. minutu, ali je Borusija dva minuta kasnije prepolovila zaostatak zahvaljujući golu Paniela Mlape. Ipak, svojim drugim pogotkom u finišu susreta Diuf je vratio Hanoveru dva gola prednosti i postavio konačnih 3:1.

Nakon 19 odigranih kola Borusija je na 5. poziciji sa 33 osvojena boda, dok je Hanover 10. sa 24 boda.