0

Loša odbrana Sent Etjena donela pobedu Bordou (VIDEO)

Objavljeno: 26.01.14 u 20:18

U derbiju 22. kola francuskog šampionata, Bordo je na stadionu ‘Čaban Delmas’ savladao ekipu Sent Etjena rezultatom 2:0 (1:0).

Bordo

Bordo je bio bolji tim u ovom susretu i na kraju zasluženo stigao do trijumfa. Ipak, u tome mu je mnogo pomogla odbrana Sent Etjena, svojim neopreznim i lošim intervencijama. U 41. minutu susreta Traore je iskoristio kiks defanzivaca gostiju i postigao pogodak za vođstvo 1:0.

Ovim rezultatom se otišlo na odmor, a nakon samo pet minuta igre u nastavku Bordo je stigao do drugog gola. Ponovo su zakazali odbrambeni igrači Sent Etjena, a loptu u mrežu ovoga puta poslao je Enrike za konačnih 2:0.

Nakon 22 odigrana kola Bordo je na 6. poziciji sa 34 boda, dok je Sent Etjen 4. sa 37 bodova.