0

Lil i Ren podelili bodove (VIDEO)

Objavljeno: 25.01.14 u 00:13

U prvom meču 22. kola francuskog šampionata, Lil i Ren su podelili bodove odigravši 1:1 (1:1).

Lil Ren

Trećeplasirani Lil tako nije uspeo da opravda ulogu favorita i da na svom terenu savlada petnaestoplasirani Ren, koji već sedam utakmica ne zna za pobedu. Domaći su poveli golom Salomona Kalua u 34. minutu, ali slavlje nije dugo trajalo pošto je samo sedam minuta kasnije Ren stigao do izjednačenja preko Dukourea.

Iako su imali ofanzivu do kraja susreta, fudbaleri Lila nisu uspeli da pronađu put do mreže Rena. Nakon 22. odigrana kola Lil sada ima 41 bod i nalazi se na 3. poziciji, dok je 15. sa 24 osvojena boda.