0

Akvilanijev het-trik nedovoljan za pobedu Fiorentine (VIDEO)

Objavljeno: 26.01.14 u 23:42

Prava goleada viđena je u poslednjem meču nedeljnog programa 21. kola italijanske Serije A, ali na kraju ipak nije bilo pobednika pošto su Fiorentina i Đenova odigrale nerešeno 3:3 (2:2).

Akvilani proslavlja pogodak

Gosti su prvi stigli do prednosti na ovom susretu, golom Alberta Đilardina iz penala u 27. minutu. Ipak, slavlje Đenove trajalo je samo šest minuta, pošto je na identičan način, novim pogotkom sa bele tačke, ovoga puta za domaći tim, Alberto Akvilani poravnao rezultat na 1:1.

Već u narednom napadu Đenova je uspela da vrati prednost, pošto je Luka Antonini iskoristio neopreznost odbrane ‘Viole’ i bio precizan za 2:1. Ipak, u 42. minutu Fiorentina je drugim golom Akvilanija uspela da ode na odmor nerešenim rezultatom, 2:2.

U nastavku susreta, tačnije u 57. minutu, usledio je totalni preokret kada je Akvilani postigao treći gol na meču i doveo Fiorentinu u vođstvo od 3:2. Ipak, uporni fudbaleri Đenove nisu posustajali i to im se na kraju isplatilo. U 77. minutu Sebastijan De Mario je postigao pogodak za konačnih 3:3.