0

Dos Santos ponizio Sosijedad (VIDEO)

Objavljeno: 13.01.14 u 23:54

Fudbaleri Viljareala deklasirali su ekipu Real Sosijedada rezultatom 5:1 (3:0) u poslednjem meču 19. kola Lige Primere.

FBL-ESP-LIGA-VILLARREAL-VALENCIA

Junak u pobedi ‘žute podmornice’ bio je dvostruki strelac i asistent Đovani dos Santos. Meksikanac je u prvom poluvremenu postigao dva pogotka, u 16. i 33. minutu, a između toga je asistirao Učeu u 27. minutu.

U nastavku, u 55. minutu ponovo je strelac Uče, a asistent Dos Santos, da bi dva minuta kasnije Gomez povisio na velikih 5:0. Počasni pogodak za goste iz San Sebastijana, postigao je Martinez u 60. minutu.

Ovom pobedom, Viljareal je preskočio Sosijedad i preuzeo petu poziciju sa 34 boda, dok Baskijci imaju dva boda manje.