0

Totenhem utišao Old Traford (VIDEO)

Objavljeno: 01.01.14 u 20:33

Adebajor

Fudbaleri Mančester junajteda još jednom su razočarali svoje navijače pošto su danas poraženi na svom Old Trafordu od ekipe Totenhema rezultatom 1:2 (0:1) u poslednjem meču 20. kola Premijer lige.

Šesti ovosezonski poraz Junajtedu naneli su gosti iz Totenhema pogocima Adebajora u 34. i Eriksena u 66. minutu, dok je jedini strelac za domaće bio Velbek u 67. minutu.

Gosti su poveli kada je Eriksen sjajnim centaršutem pronašao Adebajora, koji je lako nadvisio Smolinga i glavom savladao De Heu. Drugi pogodak pao je na sličan način kada je nakon akcije po desnoj strani, Erisken takođe glavom prevario španskog golmana.

Samo minut kasnije Velbek na asistenciju Januzaja smanjuje rezultat na 2:1, ali Junajted do kraja nije uspeo da dođe ni do boda. Domaće je svih 90 minuta kao kapiten predvodio Nemanja Vidić, koji je propustio dve izgledne šanse nakon prekida.