0

Pešić predvodio Jagodinu preko Donjeg Srema

Objavljeno: 04.12.13 u 17:52

Finale Lav Kup Srbije, Partizan Vs. Sevojno

Fudbalski klub Jagodina treći je polufinalista Kupa Srbije. Jagodinci su na domaćem terenu bili ubedljivi protiv Donjeg Srema sa 4:1.

Jagodinci su rešili pitanje pobednika u prvih pola sata igre kada su i postigli sve golove na meču. Lepović je načeo mrežu Donjeg Srema u 11. minutu, samo dva minuta kasnije Pešić je tu prednost duplirao a isti igrač je „odlučio“ da kasnije obeleži čitav meč.

Igrao se 31. minut kada je Pešić postigao svoj drugi gol na meču  a samo dva minuta kasnije isti igrač kompletira het-trik golom za 4:0.

U nastavku meča gosti su uspeli samo da ublaže poraz golom iz penala u 70. minutu.

Plasman u polufinale ranije danas obezbedili su OFK Beograd pobedom u Užicu, i Spartak pobedom nad Partizanom. U toku je meč Crvena zvezda-Vojvodina.