0

LŠ kraj: Petarda u Leverkuzenu, Matić strelac za Benfiku (VIDEO)

Objavljeno: 27.11.13 u 22:41

fase-gironi-champions-league

22:38 – Kraj utakmica. Strelci su bili izuzetno raspoloženi. Postigli su 32 gola na sedam mečeva uz 4 gola iz Moskve.

22:34 – Olimpijakos kući ipak ide bez bodova. PSŽ je golom Kavanija u nadoknadi vremena slavio sa 2:1.

22:33 – Navijači Sitija mogu da odahnu pošto je njihov tim obezbedio pobedu golom Džeka u 89. minutu.

22:31 – Benfika ponovo vodi u Briselu, strelac je Rodrigo u 90. minutu.

22:30 – Petarda je odjeknula u Leverkuzenu kada je Nani postigao peti gol za Junajted. Drugim golom Daglasa Košte Šahtjor vodi sa 4:0 protiv Sosijedada.

22:26 – Olimpijakos dolazi do izjednačenja protiv PSŽ-a nakon kornera najbolje se snašao Kostas Manolas, ali ostaje utisak da je postojao ofsajd. Isko u 80. minutu donosi Realu 4:1 protiv Galate.

22:22 – Siti opet vodi protiv Plzena. Strelac je Negredo u 78. minutu.

22:20 – Anderleht izjednačava protiv Benfike preko Masima Bruna u 77. minutu. Smoling postiže četvrti gol za Junajted.

22:12 – Plzen ponovo izjednačava na Itihadu. Strelac je Stanislav Tecl u 69. minutu.

22:09 – Samir Nasri u 65. minutu donosi novu prednost Sitiju protiv Plzena, a Daglas Košta postiže treći gol za Šahtjor protiv Sosijedada.

22:08 – Džoni Evans dovodi Junajted u vođstvo od 3:0, het-trik Vidala za 3:1 Juventusa, Anhel di Marija postiže treći gol za Real.

22:05 – Juve ponovo vodi. Nakon još jednog penala Vidal je ponovo bio siguran u 61. minutu.

22:00 – Šok u Torinu, Melberg donosi Kopenhagenu izjednačenje u 56. minutu.

21:56 – Alvaro Arbeloa na asistenciju Di Marije dovodi Real u vođstvo protiv Galate.

21:53 – Gaitan donosi preokret Benfiki u Briselu. PSŽ ostaje sa desetoricom na terenu pošto je Verati dobio drugi žuti karton.

21:50 – Tek što su počela druga poluvremena, a Aleks Tešeira dovodi Šahtjor u vođstvo od 2:0 protiv Sosijedada.

21:30 – Plzen izjednačava protiv Sitija u Mančesteru a prelep gol postiže Tomaš Horava.

21:26 – Real sjajnim golom Gereta Bejla stiče prednost, ali samo minut kasnije Galatasaraj izjednačava preko Umuta Buluta.

21:22 -Serhio Aguero dovodi Siti u vođstvo portiv Plzena iz penala u 33. minutu, a Luiz Adrijano se odlično snalazi u srcu kaznenog prostora i dovodi Šahtjor u vođstvo protiv Sosijedada.

21:19 – Matić donosi izjednačenje Benfiki protiv Anderlehta. Juve golom Artura Vidala iz penala vodi protiv Kopenhagena sa 1:0.

Anderlecht 1-1 Benfica (Goal Nemanja Matic) by all-goals

21:15 – Junajted dolazi do vođstva od 0:2 autogolom Emira Spahića u 30. minutu. Real ostaje sa igračem manje protiv Galatasaraja jer je Serhio Ramos dobio crveni karton.

21:06 – Valensija dovodi Junajted u vođstvo protiv Bajera posle asistencije Vejna Runija u 22. minutu

21:03 – Anderleht dolazi u vođstvo protiv Benfike, gol je postigao Mbemba u 18. minutu. Na meču Sitija i Plzen Nasri pogađa prečku.

20:55 – Zlatan Ibrahimović dovodi PSŽ u vođstvo protiv Olimpijakosa u 7. minutu.

PSG 1 – 0 Olympiakos Piraeus Ibrahimović goal… by Elgates

Večeras su na programu preostale utakmice 5. kola Lige šampiona, a derbi meč očeukje nas u Leverkuzenu gde Bajer dočekuje Mančester junajted.

Juventusu pod hitno treba pobeda protiv Kopenhagena u Torinu kako bi zadržao šanse da se plasira u narednu fazu takmičenja.

Pobedom nad Olimpijakosom PSŽ bi u Parizu rešio pitanje pobednika C grupe, a Benfika i Anderleht će pokušati iz prikrajka da iskoriste eventalni poraz Atinjana.