Kim pokvario slavlje ‘đavolima’ (VIDEO)

Objavljeno: 24.11.13 u 19:01

kar-mufc

Kardif Siti uspeo je da u poslednjim trenucima meča protiv Mančester Junajteda dođe do boda.

Šampion Engleske je došao do vođstva u 15. minutu preko Vejna Runija. Kardif poravnava rezultat preko Frejžera Kempbela u 33. minutu, a novo vođstvo gostima donosi Patris Evra pred kraj prvog poluvremena.

I kada se činilo da će junajted otići kući sa sva tri boda Bo Kjung Kim se pobrinuo da ne bude tako. Koreanac je u nadoknadi vremena postigao pogodak i doneo svom timu važan bod.

Ekipa Dejvida Mojesa se nalazi na 6. mestu sa 21 bodom, dok je Kardif na 15. poziciji sa 13 bodova.

Premijer liga, 12. kolo
subota, 23. novembar
Everton – Liverpul 3:3 (1:2) (Miraljas 8, Lukaku 72, 82 – Kutinjo 5, Suarez 19, Staridž 89)
Fulam – Svonsi 1:2 (0:0)