0

Verder konačno pobedio (VIDEO)

Objavljeno: 03.11.13 u 19:43

verder-hanover

Poslednja utakmica 11. kola Bundeslige bila je prava poslastica pošto je viđeno čak pet pogodaka u duelu Verdera i Hanovera, da bi na kraju pobeda pripala timu iz Bremena 3:2 (2:2)

Nakon prave goleade u prvih 45 minuta kada su pača četiri gola u drugom delu smo do same završnice morali da čekamo kako bi saznali ko će odneti trijumf odnosno da li će doći do podele bodova. Više sreće i znanja imao je domaći tim koji je pogotkom Garsije u 86. minutu došao do četvrte prvenstvene pobede.

Aleksandar Ignjoski je ceo meč odgledao sa klupe za rezerve, a nejgov Verder posle ove runde takmičenja se probio do osmog mesta na tabeli, dok je Hanover sada na 11. poziciji pošto je vezao i petu utakmicu bez prvenstvene pobede.