0

Levandovski izrešetao ‘Švabe’ (VIDEO)

Objavljeno: 01.11.13 u 22:35

Levandovski

Fudbaleri Borusije naneli su težak poraz Štutgartu u Dortmundu rezultatom 6:1 u prvom meču 11. kola Bundeslige.

„Švabe“ su povele u 13. minutu preko Karima Haguija, a taj pogodak kao da je razljutio ekipu Jirgena Klopa. U 19. minutu Sokratis Papastatopulos je izjednačio, a samo tri minuta kasnije Marko Rojs je preokrenuo rezultat u korist „milionera“.

A onda je usledio šou Roberta Levandovskog. Prvo je savladao Ulriha u 54. minutu, a dva minuta nakon prvog Levandovski je postigao i drugi gol. Het-trik fantastični napadač Borusije postiže u 72. minutu, da bi konačnih 6:1 postavio Pjer Obamejang u 81. minutu.

Borusija će barem do sutra biti prva, dok je Štutgart na 9. mestu.