0

Malaga u nadoknadi savladala Betis (VIDEO)

Objavljeno: 03.11.13 u 22:54

malaga-betis

U poslednjem meču nedeljnog programa 12. kola Primere Malaga je uspela da prekine niz od čak pet ligaških utakmica bez trijumfa pobedom protiv Betisa od 3:2 (1:1).

Dva puta je domaći tim dolazio u vođstvo, preko Santa Kruza i Eliseua, ali su gosti oba puta uspevali da izjednače najpre golom Verdua. Međutim, posle velikog karambola u 93. minutu pred gostujućim golom najbolje se snašao Samuel koji je tako ostavio vrlo malo vremena timu iz Sevilje da proba da dođe do trećeg izjednačenja u čemu nije uspeo iako se igralo čak šest minuta nadoknade izgubljenog vremena.

Betis se tako vraća kući bez ijednog boda što znači da ostaje na začelju tabele zajedno sa Alemrijom i Rajo Valjekanom, dok se Malaga probila do deobe 12. mesta sa Elčeom i Seviljom.