0

Real jedva sačuvao tri gola prednosti, Selta slavila u Sevilji, petica Baskijaca (VIDEO)

Objavljeno: 02.11.13 u 23:56

Cristiano_Ronaldo-1200

Fudbaleri Real Madrida jedva su pobedili Rajo Valjekano u gostima sa 3:2, dok su važne pobede zabeležili Real Sosijedad i Selta u okviru 12. kola španske Primere.

Dvostruki strelac u trijumfu Reala bio je Kristijano Ronaldo koji je pogađao u 3. i 49. miuntu, a pored njega u strelce se upisao i Benzema, dok je Geret Bejl zabeležio dve asistencije. Ronaldo je sa 13 pogodaka sada prvi strelac Primere.

U 53. Viera je realizovao prvi, a dva minuta kasnije i drugi penal i uneo neizvesnost u ovaj duel. Bio je Rajo bolji tokom celog drugog poluvremena, ali iz brojnih dobrih šansi nije uspeo da izjednači. Domaći su veliku priliku imali i u nadoknadi meča, kada je nakon udarca glavom, lopta prošla tik pored stative Lopezovog gola.

Selta je u gostima savlada Sevilju golom Lopeza u 47. minutu, dok je Real Sosijedad kao domaćin deklasirao Osasunu sa 5:0.