0

Iguain sa ‘kreča’ doneo pobedu Napoliju (VIDEO)

Objavljeno: 27.10.13 u 14:24

iguain-penal

Poraz od Rome u prethodnom kolu Serije A očigledno nije previše uticao na fudbalere Napolija koji su nakon trijumfa u meču Lige šampiona protiv Olimpika u Marseju savladali i Torino pred svojim navijačima sa 2:0 (2:0) u duelu devete runde nacionalnog prvenstva.

Oba gola delo su Argentinca Gonzala Iguaina koji je u prvom poluvremenu realizovao oba jedanaesterca dosuđena za svoj tim, a trener Rafael Benitez je iskoristio priliku da svohg najboljeg strelca malo odmori pa ga je izveo iz igre u 68. minutu uz ovacije navijača na stadionu Sao Paolo.

Za goste je poslednjih pola sata odigrao nekadašnji defanzivac Crvene zvezde Nikola Maksimović, koji je u 62. minutu zamenio D’Ambrozija.

Ovim trijumfom Napoli je prišao Romi na dva boda zaostatka uz jedan odigran meč više, dok je Torino i posle petog uzastopnog meča bez prvenstvene pobede ostao u sredini tabele.

Napoli – Torino 2:0 (2:0)