0

Pobede Intera i Sampdorije

Objavljeno: 26.10.13 u 22:51

palasio-inter-katanija

Fudbaleri Intera pobedili su na svom stadionu ekipu Verone rezultatom 4:2, dok je Sampdorija takođe kao domaćin bila bolja od Atalante – 1:0 u subotnjim mečevima devetog kola Serije A.

Inter je do pobede došao autogolom Morasa u devetom, i pogocima Palasija u 12, Kambijasa u 38, Rolanda u 55. minutu, dok su strelci za Veronu bili Martinjo u 32. i Romulo u 71. minutu.

Zdravko Kuzmanović je odigrao poslednjih 27 minuta utakmice, pošto je u 63. zamenio Kambijasa.

U gostujućem timu, ceo meč sa klupe odgledao je Boško Janković, dok je pobedu Sampdorije takođe kao rezervista ispratio Nenad Krstičić. Strelac u pobedi Đenovljana bio je Mustafi u 57. minutu.