0

JSL UŽIVO: Voždovac pobedio Čukarički u nadoknadi, Javor rastužio Užice

Objavljeno: 26.10.13 u 19:55

Fudbaleri Voždovaca pobedili su gostima ekipu Čukaričkog rezultatom 3:2 (1:1), dok je Javor u gostima savladao Slobodu – 0:1 (0:0) u 10. kolu Jelen Superlige.

Čukarički je poveo preko Srnića u 13, a izjednačio je Stefan Babov ić u 25. minutu. U uzbudljivom drugom poluvremenu najpre je Karaklajić u 70. minutu ponovo doneo prednost gostima, da bi 10 minuta kasnije Srnić svojim drugim golom poravnao na 2:2. U nadoknadi vremena Obradović je pogodio za 2:3 i veliku pobedu Voždovca.

U drugom susretu u Užicu, Javor je pobedio Slobodu – 0:1 golom Sotirovića u 61. minutu.

Tabela: Partizan 21, Vojvodina 19, Čukarički 18, Crvena zvezda 17, Jagodina 15, Radnički Niš 15, Spartak 14, Novi Pazar 14, Napredak 13, Voždovac 13…