0

Sent Etjen sigurno do tri boda

Objavljeno: 20.10.13 u 19:20

sent-etjen-slavlje

Fudbaleri Sent Etjena iskoristili su očajnu formu svog današnjeg rivala, ekipe Lorijena, kako bi ga savladali sa 3:2 (2:1) u meču 10. kola Šampionata Francuske.

Vrlo brzo su „zeleni“ došli do dva gola prednosti preko Brandaoa i Kornjea, da bi gosti do poluvremena uspeli da smanje zaostatak na samo jedan pogodak. Da ne bi bilo previše uzbuđenja u završnici fomaći tim je ipak uspeo ponovo da dođe do plus dva što se ispostavilo kao veoma važan detalj pošto je Abubakr gostima doneo drugi pogodak na četiri minuta pre kraja meča.

Sent Etjen je sada na šestom mestu sa 16 osvojenih bodova, dok je Lorijen ostao na 18. poziciji sa sedam poena koliko ima i Ažaksio.