0

Golom Cvitaniča Nica pobedila Marsej (VIDEO)

Objavljeno: 18.10.13 u 23:24

Cvitanic

Fudbaleri Nice nastavili su sa odličnim rezultatima ove sezone. Oni su na svom terenu savladali Marsej sa 1:0.

Jedini gol na meču postigao je Dario Cvitanič u 40. minutu meča. Srpski fudbaler Nemanja Pejčinović proveo je svih 90 minuta u igri.

Veoma zanimljivo bilo je i u duelu Remsa i Tuluza. Gosti su odneli tri boda pobedom od 1:2.

U 42. minutu Oskar treho je doneo vođstvo Tuluzu. Izjednačio je Princ Onijang u 59. minutu, a onda je usledio dramatičan finiš.

U 85. minutu Rems je ostao sa igračem manje zbog crvenog kartona koji je zaradio Antoan Devo, a trijumf Tuluzu doneo je Martin Brajtvajt iz jedanaesterca u 88. minutu.

Uroš Spajić odigrao je ceo meč, dok je Pavle Ninkov u igru ušao u 75. minutu.