0

PSŽ ubedljiv, Zlatan za televizijske špice (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.13 u 19:00

zlatan-ibrahimovic

Fudbaleri Pari sen Žermena savladali su na svom Parku prinčeva ekipu Bastije rezultatom 4:0, a meče je obeležio neverovatan gol Zlatana Ibrahimovića.

Šveđanin je postigao prva dva pogotka, od kojih je prvi remek delo za televizijske špice. Igrao se deseti minut kada se Ibrahimović gradio u kaznenom prostoru protivnika, sačekao jednu loptu koju je petom u visini glave prosledio u rašlje protivničkog gola.

Tri minuta kasnije povisio je na 2:0 i na poluvremenu mesto u timu ustupio Kavaniju koji je postigao još dva gola za konačnih 4:0.