0

Lovren utišao Old Traford, ubedljivi Arsenal i Čelsi (VIDEO)

Objavljeno: 19.10.13 u 18:42

Premijer liga logo

Fudbaleri Mančester junajteda ponovo su neprijatno iznenadili svoje navijače pošto su na svom Olt Trafodru remizirali sa Sautemptonom rezultatom 1:1 (1:0), dok su Arsenal i Čelsi zabeležili ubedljive pobede.

Junajted je poveo golom Van Persija u 26. minutu, ali je u samoj završnici štoper gostiju Lovren postavio konačnih 1:1. Junajted je ovim bodom ostao na tek osmoj poziciji sa 11 bodova, osam manje od Arsenala koji je kao domaćin deklasirao Norič – 4:1.

Mrežu gostiju načeo je Vilšir nakon sjajne akcije i asistencije Žirua u 18. minutu, da bi u 58. Ozil povisio na 2:0. Nadu Noriču vratio je Houson u 70. minutu, ali je Arsenal u finišu preko Ramzija i još jednom Ozila lako odneo ceo plen.

Čelsi je loše počeo meč na Stamford Bridžu protiv Kardifa, pošto su gosti poveli preko Muča u desetom mnutu. Ipak, u 33. Azar je izjednačio na asistenciju Etoa, da bi Kamerunac u 66. preokrenuo na 2:1. Do kraja utakmice golove su postigli Azar i Oskar za važna tri boda ‘plavaca’.

Svonsi je na svom Libertiju deklasirao Sanderlend – 4:0, dok je Everton nastavio odličnu seriju pobedom nad Halom 2:1.