0

Rudari odoleli đavolima (VIDEO)

Objavljeno: 02.10.13 u 22:56

1380742710858_lc_galleryImage_Manchester_United_s_Marou

Fudbaleri Šahtjora odoleli su velikom Mančester Junajtedu i odigrali nerešeno 1:1.

Na gostovanju u Donjecku Junajted je poveo golom Denija Velbeka u 19. minutu posle nepažnje odbrane Šahtjora. Ekipa Dejvida Mojes čuvala je vođstvo sve do 76. minuta kada je Tajson iskoristio lošu reakciju Vidića i izjednačio rezultat.

Bajer je u Leverkuzen dočekao španski Real Sosijedada i trijumfovao sa 2:1.

Nadoknada vremena u oba poluvremena bila je kobna za tim iz San sebastijana. simon Rolfes je pred kraj prvog poluvremena doveo Nemce u vođsvto. Izjednačio je Karlos Vela nakon promašene prilike sa bele tačke, natrčao je na odbijenu loptu i sproveo je u mrežu u 51. minutu. I kada su svi mislili da je gotovo, Hegeler je postigao fantastičan pogodak u poslednji trenucima meča i doneo veliku radost svojim navijačima.

Nakon dva kola Junajted i Šahtjor dele prvo mesto sa 4 boda, treći je Leverkuzen sa 3, a poslednje ,esto zauzima Real Sosijedad bez osvojenog boda.