0

Potop mančesterskih klubova (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.13 u 17:57

junajted-tuga

Najveće iznenađenje u 6. kolu Premijer lige priredio je Vest Bromvič Albion koji je na Old Trafordu trijumfovao protiv Mančester Junajteda, u čijem timu nije bilo Nemanje Vidića. Iako je Runi brzo izjednačio nakon vodećeg gola tima iz Birmingema koji je postigao Almafitano, gosti su ipak došli do celog plena pošto je Berainjo preciznim udarcem sa oko 18 metara savladao De Heu. U samoj završnici „đavoli“ su zatresli mrežu gostiju, ali je pogodak opravdano poništen.

Nešto manje iznenađenje je poraz Mančester Sitija, takođe u duelu sa klubom iz Birmingema – Aston Vilom, ali ako se zna da su „građani“ dva puta vodili i da u domaćem timu nije bilo povređenog Bentekea trijumf od 3:2 je prilično neočekivan. Za goste su svih 90 minuta odigrali Aleksandra Kolarov i Matija Nastasić, kojem na dušu ide treći pogodak Vile.

Hal je golom iz penala uspeo da minimalno savlada Vest Hem, Sautempton je sa brza dva gola na pčetku drugog poluvremena pobedio Kristal Palas, dok je Kardif pogotkom u samoj završnici odneo sva tri boda sa Krejven Kotidža u duelu sa Fulamom.