0

Londonski derbi bez pobednika (VIDEO)

Objavljeno: 28.09.13 u 15:50

tot-che

Fudbaleri Totenhema dočekali su gradskog rivala Čelsi u 6. kolu engleske Premijer lige i odigrali nerešeno 1:1.

Pevci su došli u vođstvo u 19. minutu nakon što je Eriksen odlično ubacio loptu u šesnaesterac gostiju, Negerdo je ne prihvata na najbolji način, ali ona ipak dolazi do Sigurdsona koji je sprovodi u mrežu.

Čelsi je zaigrao daleko bolje u drugom poluvremenu i u 58. minutu postigao gol koji je poništen zbog ofsajda.

Upornost se isplatila „plavcima“ u 65. minutu kada je posle odličnog centaršuta Mate iz slobodnog udarca Teri bez problema postigao izjednačujući pogodak.

U 80. minutu Čelsi je ostao sa igračem manje pošto je Fernando Tores dobio drugi žuti karton, ali promene rezultata nije bilo. Za tim Žozea Mutinja od početka meča igrao je Branislav Ivanović.

Totenhem je za sada na čelu tabele, dok je Čelsi treći, ali ostaje da se odigraju i preostale utakmice 6. kola.