0

Kambijaso probudio Inter (VIDEO)

Objavljeno: 26.09.13 u 22:50

Kambijaso

Milanski Inter slavio je u poslednjoj utakmici 5. kola italijanske Serije A protiv Fiorentine sa 2:1.

Fiorentina je do vođstva došla nakon što je Hoakin oboren u kaznenom prostoru, a sudija pokazao na belu tačku u 60. minutu. Siguran egzekutor bio je Đuzepe Rosi. Inter je nakon primljenog gola krenuo da vrši veliki pritisak nad rivalom što se isplatilo ekipi Valtera Macarija u 72. minutu. Neroazuri su izveli korner, usledila je velika gužva u šesnaestercu gostiju, a najsnalažljiviji je bio Esteban Kambijaso. Do potpunog preokreta fudbaleri Intera stižu u 83. minutu kada je Alvarez pronašao Džonatana koji je dobro reagovao i sproveo loptu iza leđa golmana Neta.

U ekipi Viole svih 90 minuta na terenu proveo je Nenad Tomović, dok je Zdravko Kuzmanović proveo sve vreme na klupi Intera.

Ovaj preokret Interu je doneo nova tri boda i sada se nalazi na 2. mestu sa istim brojem bodova, kao i trećeplasirani Napoli i četvrtoplasirani Juventus. Fiorentina je ostala na 5. mestu sa 10 osvojenih bodova.