0

Selta pala u Bilbau

Objavljeno: 17.09.13 u 00:00

Bilbao

Atletik je u Bilbau dočekao Seltu i trijumfovao sa 3:2 u veoma uzbudljivoj utakmici 4. kola španske Primere.

Selta je došla u vođstvo golom Čarlsa u 14. minutu. San Hoze je doneo Baskijcima izjednačenje u 18. minutu, a Čarls je mogao da se proslavi u 27. minutu kada je promašio iz penala.

Iraola je doneo preokret Atletiku u 61. minutu, a na 3:1 je povisio Benjat u 68. minutu. I kada su svi mislili da će Bilbao mirno privesti meč kraju usledio je novi gol Selte. Santi Mina je iskoristio asistenciju Tonija i smanjio rezultat u 79. minutu. Tako je i ostalo do kraja meča, pa su Baskijci mogli da počnu sa slavljem.

Ovom pobedom Atletik je preskočio Espanjol na 5. mestu i ima 9 bodova. Selta je doživela prvi poraz u ovoj sezoni i nalazi se na 9. mestu sa 5 bodova.