0

Atletiko i dalje maksimalan

Objavljeno: 14.09.13 u 17:50

atletiko-madrid-slavlje

Fudbaleri madridskog Atletika u premijernoj utakmici 4. kola Primere jednostavno su pregazili na svom stadionu Alemeriju sa 4:1 (2:0) čime su došli do četvrtog uzastopnog trijumfa od početka sezone dok Barselona ne odigra svoj meč ove runde takmičenja biće usamljeni na vrhu tabele.

Gosti nisu mogli ni da naslute odakle im preti najveća opasnost pošto su „jorgandžije“ na ovom meču imale četiri različita strelca. Najpre ih je David Vilja načeo u 15. minutu, potom je Dijego Košta u 37. realizovao penal, Tijago je u 64. povisio na 3:1, a Koke tri minuta kasnije na 4:1. Rodri golom u 40. i Vidal pogotkom u sudijskoj nadoknadi koliko toliko umanjili su bruku Almerije.

Atletiko posle ovog meča ima maksimalnih 12 bodova uz gol razliku +10, dok je Almerija ostala na dva poena osvojena za dva remija u prva tri kola.