0

Toti predvodio Romu do preokreta (VIDEO)

Objavljeno: 16.09.13 u 22:59

Toti

Roma je na gostovanju savladala Parmu sa 3:1, iako je na poluvreme otišla sa zaostatkom od jednog gola.

Parmu je u vođstvo doveo Džonatana Biabiani u 39. minutu. Nakon poluvremena motivisani fudbaleri Rome su zaigrali mnogo bolje i već u 47 .minutu izjednačili preko Alesandra Florencija. Frančesko Toti je doveo „vučicu“ u vođstvo u 70. minutu, da bi konačan rezultat postavio Kevin Strotman iz penala u 85. minutu.

Sa ova tri boda Roma je izbila na čelo tabele koje deli sa Napolijem. Parma je doživela i drugi poraz i nalazi se na 16. mestu.

Parma vs Roma 1:3 GOALS HIGHLIGHTS by footballdaily1