0

Bez pobednika u ‘Derbiju Italije’ (VIDEO)

Objavljeno: 14.09.13 u 19:56

inter-juve

Već u 3. kolu Serije A odigran je „Derbi Italije“ odnosno dvoboj dva najveća kluba ove zemlje Intera i Juventusa, a kao i u mnogim slučajevima pre današnjeg ni sada nije bilo pobednika odnosno meč je završen rezultatom 1:1 (0:0).

Domaći tim je u vođstvo doveo Ikardi koji je u 73. minutu odlično reagovao na dodavanje Rikija Alvareza, a interesantno je da je ovaj igrač u igru ušao samo pet minuta ranije. Međutim, nije dugo trajala prednost „neroazura“ pošto je već u sledećem ozbiljnijem napadu Juventus izjednačio preko Vidala kojem je za gol asistirao Isla.

S obzirom da su oba tima trijumfovala u oba meča u prva dva kola sa po sedam bodova trenutno su usamljeni na vrhu tabele.