0

Novi remi Tuluza (VIDEO)

Objavljeno: 14.09.13 u 19:00

tuluz-om

Samo tri minuta delila su ekipu Tuluza da pred svojim navijačima savlada favorizovani Olimpik iz Marselja, ali je na kraju utakmica ipak završena bez pobednika odnosno rezultatom 1:1 (0:0).

Vodio je Tuluz golom Ben Jadera od 66. minuta, ali je Lukaš Mendeš u 87. poravnao na 1:1. Uroš Spajić je odigrao ceo meč za donaću ekipu, dok je Pavle Ninkov zamenjen u 85. minutu.

Posle pet odigranih utakmica Tuluz je i dalje bez trijumfa odnosno ima tri boda za tri remija, dok se Olimpik izjednačio sa MOnakom na drugom mestu sa 10 osvojenih poena, ali sa utakmicom više odigranom.