0

Isko započeo i završio posao protiv Bilbaa (VIDEO)

Objavljeno: 01.09.13 u 14:04

Isko

Real Madrid je dočekao na Santjago Bernabeu ekipu Atletika iz Bilbaa i ostvario rutinsku pobedu od 3:1.

Malo lošiji početak domaćih nisu iskoristili Baskijci, pa je nakon 15 minuta Real uspostavio kontrolu nad igrom i sve više pritiskao zadnju liniju odbrane gostiju. Takva igra isplatila se Realu u 26. minutu kada je Isko, posle neuspele ofsajd zanke, izbio sam ispred golmana Jaga i lako ga savladao. U poslednjim trenucima prvog poluvremena Kristijano Ronaldo je neometano glavom još jednom matirao Jaga, posle odličnog centaršuta di Marije iz slobodnog udarca.

Dileme oko pobednika u ovom duelu otklonio je Isko svojim durgim golom. Benzema je odično prigrao Iska koji je sa ivice šesnaesterca šutirao, lopta je zakačila jednog odbrambenog igrača Atletika i završila u mreži. Častan poraz svojoj ekipi doneo je Ibai Gomez u 79. minutu. loša igra Suseta potvrđena je u tom momentu pošto je promašio celu loptu, ali je ona na sreću Baskijaca stigla do Ibaija koji je bio nepogrešiv.

Real je sada na deobi 1. mesta sa Viljarrealom pošto ima maksimalan učinak i 9 osvojenih bodova. Ovo je bio prvi poraz Bilbaa u novoj sezoni.