0

Remi u Vigu

Objavljeno: 31.08.13 u 21:04

selta-granada-2013

Ni u trećem meču 3. kola Primere domaći timovi nisu uspeli da dođu do celog plena tačnije Selta i Granada su u Vigu odigrali nerešeno 1:1 (1:0).

Domaći tim je u 29. minutu došao do prednosti od 1:0 golom Rafinje i uspevao je da je čuva sve do 62. minuta kada je Piti svojim pogotkom doneo bod gostima koji posle tri kola imaju četiri boda, dok je Selta ovim remijem i dalje neporažena u novoj sezoni pošto uz dva nerešena rezultata ima i jednu pobedu.

U utakmicama odigranim u petak Alemerija i Elče su odigrali 2:2, dok je Levante odneo sva tri boda iz predgrađa Madrida savladavši Rajo Valjekano sa 2:1 i to pogotkom u nadoknadi vremena.