0

Juve ponovo zgromio Lacio (VIDEO)

Objavljeno: 31.08.13 u 22:41

vidal-juve-lacio

Dueli sa Juventusom nikako ne leže fudbalerima Lacija koji su posle katastrofe u utakmici Superkupa (4:0) i u meču 2. kola Serija A ubedljivo poraženi od aktuelnog šampiona Italije, ali sada u Torinu, sa 4:1 (2:1).

Blistali su u ekipi Antonija Kontea Arturo Vidal koji je u 14. i 27. minutu pogađao gol gostiju iz Rima, ali i Leonardo Bonući koji je asistirao Vidalu za drugi i Vučiniću za njegov prvi odnosno treći gol Juventusa u 49. minutu. Određenu dozu neizvenosti u meč vratio je Miroslav Klose u 28. minutu, ali kada je Tevez u 78. povećao na 4:1 bilo je jasno da Lacijali nemaju šta da traže u ovom meču.

„Stara dama“ se ovom pobedom izjednačila bodovno sa Napolijem na vrhu tabele, s tim da Torinezi imaju za jedan pogodak lošiju gol razliku. S druge strane Rimljani ostaju na skoru od tri boda zarađena trijumfom nad Udinezeom u prvoj rundi takmičenja.