0

Napolitanci nastavili da gaze (VIDEO)

Objavljeno: 31.08.13 u 20:10

hamsik-iguain

Trijumfom od 4:2 (2:2) na gostovanju Kjevu fudbaleri Napolija ističu ozbiljnu kandidaturu u trci za šampionski tron u Seriji A pošto posle dva kola imaju maksimalan učinak uz prilično ubedljive pobede.

Do sva tri boda Napolitance u duelu sa „letećim magarcima“ vodili su Marek Hamšik sa dva pogotka u 13. i 64. minutu, kao i Hoze Kaljehon koji se upisao u listu strelaca u 28. odnosno Gonzalo Iguain golom u 70. minutu. Zanimljivo je da je Argentinac ipak bio u timu iako je tokom nedelje doživeo povredu u „civilnom“ životu. Oba pogotka za domaći tim postigao je Paloski u 24. i 40. minutu.

Napoli će i posle drugog kola biti na vrhu tabele s obzirom da ima svih šest bodova na kontu uz gol razliku 7:2, dok će Kjevo biti u donjem delu sa samo jednim osvojenim poenom.