0

Tevez na debiju u Seriji A doneo pobedu Juventusu (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.13 u 22:40

Calcio: Serie A; Sampdoria-Juventus

Branilac šampionskog trona u italijanskoj Seriji A pobedom je započeo novi šampionat na teškom gostovanju Sampdoriji u Đenovi – 0:1 (0:0).

Posle prilično izjednačenog prvog poluvremena „stara dama“ je do pobede došla pogotkom Karlosa Teveza u 58. minutu što je ujedno bio prvi gol Argentinca u Seriji A i to na debiju, a asistent mu je bio Pol Pogba.

Ceo meč za Sampdoriju i to vrlo dobro odigrao je Nenad Krstičić, a svakako bi trebalo napomenuti da je domaći tim meč završio sa igračem manje pošto je Paolo Kastelini u 90. minutu dobio crveni karton i to samo sedam minuta nakon što je ušao u igru sa klupe.