0

Osasuna bez leka za Bilbao (VIDEO)

Objavljeno: 24.08.13 u 00:00

bilbao - osasuna

Fudbaleri Atletika savladali su u Bilbau Osasunu rezultatom 2:0 u drugom kolu španske Primere.

Baskijci su poveli autogolom Alehandra Aribasa u 31. minutu koji je nespretno reagovao u svom kaznenom prostoru. Osasuna je pokušavala da izjednači rezultat, na momente delovala mnogo bolje na terenu, ali je na kraju još jednom morala da vadi loptu iz mreže. Odličnu asistenciju Adurica iskoristio je De Markos u 82. minutu i savladao golmana gostiju Andresa Fernendeza.

Atletik Bilbao je na taj način došao do druge pobede i sada ima maksimalnih šest bodova, dok je Osasuna doživela i drugi poraz.