0

Hetafe i Almerija podelili bodove

Objavljeno: 23.08.13 u 21:54

Hetafe-Almerija

Fudbaleri Hetafea i Almerija odigrali su nerešeno 2:2 u premijernom meču 2. kola španske Primere.

Gosti su imali priliku da odnesu sva tri boda iz Madrida pošto su dva puta vodili, ali je Hetafe na kraju uspeo da ostane neporažen.

Almerija je povela golom Rodrija u 30. minutu. Samo dva minuta kasnije Lafita je doneo izjednačenje domaćinu. Vrlo brzo, u 37. minutu Almerija je ponovo vodila. Ovoga puta strelac je bio Sorijano. Bod Hetafeu doneo je Dijego Kastro sa bele tačke u 85. minutu meča.

Obe ekipe su u prvom kolu doživele poraz, pa je ovo prvi bod i za Hetafe i za Almeriju u novoj sezoni Primere.