0

Sevilja pokvarila Ferdinandovo slavlje /VIDEO/

Objavljeno: 09.08.13 u 22:47

ferdinand-rio

Na prijateljskoj utakmici održanoj u čast Rija Ferdinanda fudbaleri Sevilje savladali su Mančester Junajted na prepunom Old Trafordu sa 3:1 (2:0).

Gosti su golovima Vitola i Marka Marina već posle prvih 45 minuta imali dva gola prednosti, Valensija je smanjio na 1:2 u 65. minutu da bi konačan rezultat u prvom minutu nadoknade vremena postavio Rabelo.

U timu Mančester Junajteda nije bilo Nemanje Vidića verovatno jer još uvek nije u punoj takmičarskoj formi, ali ni Vejna Runija iz potpuno drugačijih razloga.

Zanimljivo je da je Sevilja i prethodne večeri igrala utakmicu, revanš meč 3. kola kvalifikacija za Ligu Evrope, u kojoj je sa čak 6:0 u Podgorici savladala Mladost.