0

Nezaustavljivi Di Natale

Objavljeno: 05.05.13 u 14:25

Di Natale

Fudbaleri Udinezea savladali su Sampdoriju u 35. kolu italijanske Serije A rezultatom 3:1.

Ekipa iz Udina je došla u vođstvo golom odličnog Antonija Di Natalea koji je iskosristio odlično dodavanje Domicija u 29. minutu. Pet minuta kasnije izjednačio je Eder sjajnim šutem sa ivice kaznenog prostora. U nastavku susreta Udineze je ponovo došao u vođstvo u 52. minutu drugim golom Di Natalea. Tačku na ovu utakmicu stavio je Muriel u 87. minutu kada je iskoristio kardinalnu grešku golmana Smapdorije Romera. Dušan Basta i Željko Brkić odigrali su svih 90 minuta u dresu domaće ekipe.

Udineze se sa ova tri boda ponovo primakao Romi na samo bod zaostatka i nalazi se na 6. mestu. Sampdorija se nalazi na 15. poziciji sa 38 bodova.