0

Srbi doneli titulu Galati

Objavljeno: 22.04.13 u 09:40

tosic

Genčlerbirligi je savladao Fenerbahče u šampionatu Turske sa 2:0 u okviru 30. kola i tako četiri kola pre kraja praktično doneli titulu Galatasaraju koji sada ima +7 u odnosu na Fener.

Od prvog minuta su za Genčler igrali Tošić, Petrović i Tomić, a domaći su poveli golom Demira u petom minutu. U 41. minutu je bilo 2:0, strelac je bio Bjorn Flemiks posle centaršuta Nemanje Tomića. I pored poraza Feneru drugo mesto nije ugroženo, Bursa je i dalje na -6.

Galata je u ovom kolu slavio protiv Elaziga sa 3:1 uz dva gola Didijea Drogbe, koji je inače postigao i 100. gol za ovaj klub na Turk Telekom areni.