0

Svrake kljucnule i „stoke“

Objavljeno: 10.03.13 u 18:00

njukasl-stouk
U meču 29. kola Premijer lige Njukasl je savladao Stouk Siti sa 2:1, a odlučujući gol je u 92. minutu psotigao Papis Demba Sise, koji je preležao grip i vratio se u pravom momentu.

Stouk je prvi došao do vođstva i to golom iz jedanaesterca koji je psotigao Džon Volters u 67. minutu. Izgledalo je u tom trenutku da će svrake teško i do boda, ali je prvo Joan Kabaj izjednačio u 73. minutu direktno iz slobodnog udarca. A u nadoknadi vremena asistenciju Silvana Marvoa koristi Papis Sise i iz blizine ubacuje loptu u mrežu za veliku radost domaćih navijača.

Njukasl se sada izjednačio po broju bodova sa još četiri tima sa 33 boda i trenutno je zbog gol razlike na 13. mestu, ali i deseti Fulam ima isto bodova. Stouk je takođe u toj grupi timova i zauzima 11. mesto.