0

Đavoli se šalili sa Fulamom

Objavljeno: 26.01.13 u 20:24

gigs

Odigran je poslednji meč za danas 4. kola FA kupa, Mančester Junajted je sa 4:1 savladao Fulam i plasirao se u narednu rundu takmičenja. Iako je Ferguson odmarao dosta igrača (Vidić, Ferdinand, Van persi), Fulam nije imao nikakvu šansu da dođe makar do remija i ponovljenog meča.
Već u 3. minutu je dosuđen penal za Junajted, a u gol ga je pretvorio Rajan Gigs. Sve do 50. minuta je stajalo na semaforu na Old Trafordu 1:0, a onda su crveni đavoli za 16 minuta dali tri gola. Prvo je Runi duplirao prednost, da bi zatim fenomenalni Čičarito Ernandez postigao dva pogotka. Jedini gol za Fulam dao je Aron Hjuz u 77. minutu susreta.